Historie

Již od roku 1995 máme zkušenosti s velkokapacitní výrobou houskových knedlíků. Od roku 2005 používáme název DUBENECKÁ KNEDLÍKÁRNA. Z počátku pod hlavičkou Jaroslava Hynková-DK sdružení. V roce 2019 zakládáme společnost DUBENECKÁ KNEDLÍKÁRNA s.r.o. se sídlem v Dubenci. V dubenecké provozovně se zabýváme nejen výrobou houskových knedlíků, ale i dalších zchlazených potravin z pšeničného nebo bramborového těsta.

Současnost

Velmi rychle jsme si seriozním jednáním, zájmem o zákazníky, spolehlivostí a vstřícností získali širokou klientelu, která se každým dnem rozrůstá. Vysoká kvalita našich produktů je dána nejen tradičním způsobem zpracování výrobků vařením ve vodě, ale také použitím kvalitních surovin a osobitým přístupem ke každému jednotlivému výrobku. Víme, že kvalita nabízených služeb není pouze v kvalitě nabízených produktů. Proto svým zákazníkům nabízíme:

  • maximálně vstřícný přístup se kterým se setkáte pouze u rodinné firmy jako je DUBENECKÁ KNEDLÍKÁRNA
  • široký sortiment výrobků, který rozšiřujeme i na základě požadavků zákazníků
  • maximální vstřícnost v oblasti logistiky
  • seriózní jednání

Kam směřujeme

Naším cílem v dnešní komerční a uspěchané době je nabídnout velmi kvalitní, chutné produkty za přijatelnou cenu. Sortiment výrobků postupně rozšiřujeme a přizpůsobujeme tak, aby si každý náš zákazník dokázal vybrat. Jako relativně mladá dynamická firma máme již zkušenosti s dodávkami jak malým odběratelům tak i nadnárodním řetězcům jako je Carrefour ČR, MAKRO. Každého zákazníka si Vážíme bez rozdílu!

Pro naše věrné zákazníky připravujeme dárky.

Jedním z našich cílů je rozšiřovat okruh zákazníků, snižovat provozní náklady a nabídnout tak vysoce kvalitní výrobky za dostupné ceny. Samozřejmostí je zavedení systému kritických bodů (HACCP).

Vyzkoušejte kvalitní potraviny z DUBENECKÉ KNEDLÍKÁRNY s.r.o., vyráběné s nejvyšší pečlivostí, s využitím kvalitních surovin a s maximální snahou uspokojit potřeby zákazníka.

Vyzkoušejte kvalitní potraviny z DUBENECKÉ KNEDLÍKÁRNY s.r.o., vyráběné s nejvyšší pečlivostí, s využitím kvalitních surovin a s maximální snahou uspokojit potřeby zákazníka.